istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

BAKIRKÖY MASAJ SALONU

  • Listed: 15 Nisan 2019 23:42
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Masaja başlamadan önce mutlaka taşların ısısından ve temizliğinden emin olunmalıdır. Volkanik taş masajı uygulandıktan sonra taşlar mutlaka ay ya da güneş ışığında bekletildikten sonra nötrüze edilmeli ve akabinde temizlik solüsyonuyla hazır hale gelmektedir. Daha sonra ise taşlar ısıtıcı içerisine yerleştirilir. Uygun sıcaklığa ulaşıldığında öncelikli olarak otonom sinir sistemi olarak adlandırılan sinir sistemine (omurga bölgesi) belirli sayıda taşlar yerleştirilir. Bu uygulama hem kişinin taşlarla kontakt kurmasını sağlıyor hem de negatif enerjinin atılması için ön bir adım oluyor. İstanbul evde masaj ve masaj hizmetinin Devamında birer tane ellere (avuç içlerine) ve birer tane kol altlarına yerleştirdikten sonra 2 dakikalık bir kontakt etabına geçilir. Bu işlemin gerçekleştiği esnada, kişiye güvenli ellerde olduğu ve çok güzel bir terapi uygulanacağı hissi oluşur. Bu 4-5 dakikalık uygulamadan sonra vücuttaki taşlar yavaş yavaş alınır, aromatik esansiyelle sırt yağlanır ve vücut masajına geçilir.

Yağlama işlemi tamamlandıktan sonra uygulama yapılacak taş alınır ve yağlanır. Çift volkanik taşla masaj devam ettirilir. Masaj, sıvazlama ve dairesel hareketlerle zenginleştirilir. Bu noktada dikkat edilecek en önemli husus, masaj sırasında taşların birbirine çarparak kişiyi rahatsız etmemesine özen göstermektir. Bunun içinde masöz ya da masörün, baş parmaklarının, taşların arasında set olacak şekilde taşları kavraması önemlidir. Yoğurma hareketleriyle devam ederken kişinin canını acıtmamaya dikkat edilmelidir. Masajın bitimi yakın olarak vibrasyon (titreşim) hareketleri gerçekleştirilir ve son olarak da ellerle vurma hareketleriyle masaj sonlandırılır.

Listing ID: 3115a91c03109f40

Leave a Reply