istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

Bayanlara Masaj istanbul

  • Listed: 28 Ekim 2019 17:38
  • Expires: This ad has expired

Description

Bayanlar beden yapılarını narinliği ve çok yorula bilme kapasiteleri ile beden olarak erkeklerden daha çabuk yorgun düşerler daha çok strese girerler. Kadınlar ayrıca duruşlarına da çok önem verdikleri için hem duruşu iyileştirmek ve görünüm olarak güzel görünmek hem de rahatlayarak bedeni dinlendirmek adına masajı daha çok tercih ederler.

Bayanlarda Masaj Neden Önemli?

Kadınlar strese girmeye daha çok yatkın ve bedenen daha çok yorulan bir bünyeye sahiptirler. Bu nedenle stres atmak, ağrıları yok etmek, rahatlamak ve vücudun yükünü almak için çoğunlukla profesyonel bir masaj seçerler. Ayrıca bayanlarda masaj bayanların sırtındaki kamburluk görüntüsünün gitmesi içinde çok tercih edilen bir yöntemdir. Bayanlara masaj sırt ve bacak bölgesinde çok önemlidir ve bu bölgelere masaj çok uygulanır. Masörler bu bölgelere özel yağ ve kremler kullanarak hem kasların gevşemesini, vücudun yeniden kendine gelmesini ve cildin canlanmasını sağlar. Bayanlar masaj yaptırırken biraz daha yumuşak ve klasik masaj yöntemi seçerek daha çok ovalama ve dairesel hareketler yapma tekniklerini seçerler. Sert vuruşlar bayanlar için çok kullanılan bir masaj tekniği değildir fakat ara arada olsa genede kullanılır.

Kadınlar masaj yapılırken çok titiz şekilde yapılmasını ister ve yapılan masaj kadar hem ortamın hemde masörün titizliğine çok dikkat ederler. Bu nedenle çok tercih edilen ve titiz firmalarla çalışmak isterler. Ayrıca masaj salonlarında verilen temizlik hizmeti kadar ortamın uygunluğu ve rahatlığına da çok dikkat edilir. Verilen hizmetin bayanda uyandıracağı güven memnuniyete çok önemlidir. Çünkü her bayan arkasından bir çok müşteri getirir ve bu nedenle verilen hizmetin hakkının verilmesini isterler.

Bayanların titiz ve güvenilir bir bayanlara masaj firması bulabilmesi için araştırma yaparken sektörde uzun yıllar hizmet vermiş güvenilir firmalar seçmesi ve fiyat olarak da uygun seçenekler sunulan yerleri tercih etmeleri daha doğrudur. Ayrıca araştırılan yer sadece İnternet üzeriden resimlere bakarak değil müşteri memnuniyetlerini de araştırarak yapılması daha uygundur. Eğer bir bayan olarak sizde bir masaj salonuna gidecekseniz bilgileri net ve iletişimi sağlam yerler seçmeniz sizin için daha uygun olacaktır.

Listing ID: 7995db6fd0e66a24

Leave a Reply