istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

İstanbul Maltepe Masaj Salonu

  • Listed: 23 Temmuz 2020 21:59
  • Expires: 24 days, 6 hours

Description

Masaj günümüzde yoğun çalışma temposu, çeşitli rahatsızlıklar ve söz konusu ağrılar nedeni ile masaj yaptırmak oldukça yaygınlaşmıştır. Masaj salonları, güzellik salonları otellerin sıpa merkezlerinde rahatlıkla masaj yaptırmak mümkün hale gelmiştir. Birden fazla seçenek ve çeşitte olan masajlardan kişiler kendi istekleri ya da ilgili uzmanın tavsiyesine göre seçim yaparlar.
Masaj çeşitleri ile de her vücuda uygun olan masaj şekli uzman tarafından uygulanır. Birçok kadın ya da erkek artık düzenli olarak masaj yaptırmaktadır. İstanbul Maltepe masaj salonu olarak ise hem uzman kadro ile hem de sağlık bakanlığı onaylı kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir. İlgili salonlarda her birey gerekli incelemeleri yapabilir.

Masaj Salonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Masaj salonları özellikle son yıllarda hızla artmıştır. Birçok farklı fiyatta ve kalitede masaj hizmeti veren salonlar aktif olarak yer almaktadır. Özellikle de uzman olmayan, sağlık koşulları uygun olmayan salonlarda bulunmaktadır. Bu nedenle masaj yaptırılacak mekanın seçilmesinde aşağıdaki unsurlara dikkat edilmelidir.

Masaj salonunun hijyen koşullarına,

-Salonda yer alan masaj sedye yada masaj koltuğunun modeli ve özelliklerine,

-Uygulama yapacak masaj uzmanının tecrübeli ve eğitimli olmasına,

-Masaj sırasında kullanılacak yağların markası ve içeriğine,

-Salonun gerekli sağlık bakanlığı evraklarının olup olmamasına dikkat edilmelidir.

Masaj Çeşitleri

Masaj hizmeti veren birçok mekanın farklı masaj çeşitleri bulunur. Sadece yorgunluk değil aynı zamanda ağrılı rahatsızlıklar içinde masaj bir tedavi yöntemidir. Bu nedenle de günümüzde birbirinden tamamen farklı masaj çeşitleri bulunur.

-Klasik masaj,

-Sıcak taş masajı,

-Baş, boyun ve omuz masajı,

-Thai masajı,

-Shiaysu masajı,

-Aromaterapi masajı,

-Spor masajı,

Şeklinde sıralanan çeşitlerden istediğini ve her birey kendi sağlık durumuna uygun olanı seçer.

Listing ID: 2195f17733f6e8fc

Leave a Reply