istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

İSTANBUL MASÖZ VE MASÖR İLANLARI

  • Listed: 12 Mart 2018 23:50
  • Expires: This ad has expired

Description

Jakuzili masaj deneyimi yaşadınızmı?

Jakuzili masaj deneyimi yaşadınızmı?

Genel olarak Masaj hizmeti sunan ve Türkiye genelinde büyük illerimizde çalışan masözlerin ilan ve reklamlarını inceleyebilirsiniz. Eğer sizin aradığınız İstanbul  Masöz ilanlarına ulaşmaksa doğru adrestesiniz demektir. Sizler için İstanbul’da yaşayan profesyonel masaj uzmanı ilanlarını ana sayfamızda yayınlamaktayız.

İstanbul masöz ilanları arasından size en yakın profesyonelin bilgilerini inceleyebilir, resimlerine, uzmanlık alanlarına ve iletişim bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uzman ilanlarına bakmadan önce sizlerin daha kaliteli vakit geçirebilmenizi sağlamak ve ileride problemlerle karşılaşmanızı önlemek için ilanları seçerken hassasiyet gösteriyoruz. ilanları yayınlamadan önce bize başvuran terapistlerden sertifika ve uzmanlık bilgilerini istiyoruz. Gerçek bir uzmandan masaj hizmeti almanız önemlidir. Masaj her ne kadar keyif verici bir uygulama olsa da, yanlış ellerde zarar verici de olabilir. Bu nedenle sertifikalı olmaları gerekmektedir.

İstanbul masöz bayan web adresinde yayınlanan ilanlardan, ilanı verenlerin kendileri sorumludur. İstanbul masaj bir masöz ilan reklam sitesi olup, reklam verenlerin verdikleri bilgileri doğru kabul ederek yayına sokar. Bu nedenle yayınlanan bilgilerin doğruluğundan ve ileride gelişebilecek hukuki problemlerden ilanı veren şahıs yada kurum tek başına sorumludur.

Siz değerli ziyaretçilerimizi bu konuda da uyardıktan sonra gelelim nasıl iyi bir  terapist bulabileceğimiz konusuna. Bunun için öncelikle sizi sayfamızda bulunan yazıları incelemeye davet ediyoruz. Masaj konusunda bilgi ve kültürünüz arttıktan sonra yapacağınız tercihlerinizin daha bilinçli olması muhtemeldir. Örneğin bir bel ağrınız mı var? Yada sporcu musunuz? Veya masajı sadece keyif amaçlı mı istiyorsunuz? Hangi masaj türü size en keyif verici olacaktır? Farklı masaj uygulamalarını kendi arasındaki belirgin ayrıcalıkları nelerdir? Bunların hepsini İstanbul profesyonel masöz ilanlarını incelemeden önce öğrenmenizi tavsiye ediyoruz ki, daha doğru bir hizmeti kendiniz için isteyin.

Neden sertifikalı yada diplomalı uzmanların reklamlarını yayınlamaya öncelik veriyoruz?

Öncelikli olarak günümüzde masaj sektöründe yaygın olan şey, bunu usta çırak ilişkisiyle el yordamıyla öğretmektir. Artık oldukça eskimiş olan bu yöntem sağlıksız ve eğitim yönünden oldukça yetersizdir. Bunun yerine ülkemizde bunu layıkıyla eğitimini veren kurumlar vardır. Yaklaşık 600 saatlik uygulamalı bir eğitimden sonra sertifika sahibi olunabilmektedir. Bu eğitim süreci boyunca diploma veya belge edinmek isteyen şahıs, temel anatomi bilgilerine hakim oluyor, çeşitli masaj tekniklerini mükemmel bir şekilde öğreniyor ve piyasaya kalifiye bir masaj terapisti olarak girmiş oluyor. Şunu da belirtmek isteriz ki bu sektörde kalifiye uzmanlar iyi maaşlar almaktadırlar.

Masaj hizmetini en doğru nerede ve nasıl alabilirim?

Spa otelleri, spa merkezleri, masaj salonları, termal oteller, spor tesisleri v.b işletmelerde genellikle masaj terapistleri bulunmaktadır. Özellikle spa merkezlerinde uzakdoğudan gelen uzmanlar bile bulabilmeniz oldukça muhtemel bir olasılıktır. Taş masajı, yosun masajı, aromaterapi, thai masajı v.b pek çok farklı tekniğe bu merkezlerde ulaşabilirsiniz.

Sizin aradığınız evinizde yada iş yerinizde bu masaj terapisini yaşamak mı? Tanıtımlarımızı genellikle serbest çalışan masaj terapistlerinden derlemiş durumdayız. Daha özgür olabilmeniz için serbest çalışan terapistleri seçmenizde yarar vardır. Bu masözler size bu terapiyi evinizde de, iş yerinizde de verebilir. Eğer bir masaj salonunda bu hizmeti almak isterseniz de o zaman kardeş sitemiz olan adresini ziyaret edebilir ve size en yakın İstanbul masaj salonlarından birini ziyaret edebilirsiniz.

Listing ID: 4315aa59f8d05160

Leave a Reply