istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

İSTANBUL MASÖZLERİ

  • Listed: 17 Haziran 2019 11:04
  • Expires: This ad has expired

Description

Vücut şeklini düzeltmeye yönelik olarak yapılan spor ve diyet egzersiz ve masaj (vakum teknikli masaj) yolu ile vücudun uyarılması selilüt tedavisinde kullanılan bir yöntemdir.
Buradaki Amaç: Selülitli bölgeye narin parmaklarıyla istanbul masözler masaj yaparak bu bölgedeki kan akımını hızlandırmak, Derinin ve yağ dokusunun derin katlarını uyarmak,Artmış kan dolaşımı yağ dokusunda hücreleri küçülterek erimesini saglamaktır.15 günlük bir uygulama sonucunda selülitlerin azaldığını kendi gözünüzle görürsünüz. Düzenli kullanım ve diyetle tedavinin sonuçlarını, selülitsiz bir vücuda sahip olarak yaşarsınız.

Kupa Çekme Makinasının faydaları; Kupa çekmenin diğer tedavi şekillerine nazaran en büyük avantajları travmatik olmaması uzun süreli etkili olması ve ciddi yan etkilerinin bulunmamasıdır. Kupa çekme makinesiyle uyguladığınız masaj, egzersiz yetersizliğinden ve günlük yaşamdaki çeşitli nedenlerden mesela aşırı yogunluktan meydana gelen ağrıların giderilmesinde, sağlıklı ve zinde bir vücuda sahip olabilmede önerilen en etkili rehabilitasyon biçimidir.

MASAJIN YARARLARI ;Hücrelerin beslenmesine yardımcı olur kan dolaşımını hızlandırır. Vücuttaki karbondioksitin atılmasını sağlayarak kalbin çalışmasını düzenler.
Eklemleri güçlendirir kireçlenmeyi tedavi eder sinir sistemini güçlendirir.

Adale spazmları teda-visinde kişisel luk ve rahatlama amacıyla güvenle Sizlerde güzel bir spa ve hamam keyfi yaşamak istiyorsanız hemen alttaki iletişim bilgilerinden masaj ve spa merkezinden randevu alın rahatlayın. kullanabilirsiniz. Fizyolojik Etkisi; 1-Aşırı yorgunluğu azaltması 2-Soğuk algınlığı sonucu vücutta oluşan kırgınlıkların tedavisinde etkilidir. Sizleri masöz istanbul bekleriz. Salonlarımızda kullanılan bütün yeni teknoloji ürünlerimizin yanı sıra bizim kendi üretimimiz olna karışımlarlada sizlere en iyi hizmeti sunacagımızdan emin olabilirsiniz…

Listing ID: 5945ad09c7f960ce

Leave a Reply