istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

KADIKÖY SAUNA MASAJ SALONLARI

  • Listed: 22 Temmuz 2020 22:10
  • Expires: 24 days, 5 hours

Description

Sauna ve masaj ayrılmaz ikilidir. İster nasajdan önce ister nasajdan sonra tercih edilen sauna seansı öasajın baş tacıdır diyebiliriz. Masajı bu kadar etkileyen sauna masaj salonlarının en değer verdiği noktadır. Bunun sebebi ilk olarak derideki gözeneklerin sıcaklıkla açılmasıdır. Açılan gözeneklerden kullanılan aromatik yağlar daha etkili nüfus etmektedir. Böyelikle masajdan %100 fayda görülmektedir. Ayrıca ter saysinde toksik maddeler de atıldığından masaj daha sağlıklı bir zeminde gerçekleşmektedir. Sauna ayrıca derideki ölü tabakayı, kabuklaşmış tabakayı atar. Bu sayde hem hijyen yüzde yüz sağlanmış olur hem de masaj daha iyi tesir eder. Kabuklaşmış deride masaj ana deriye ulaşmaz. Kaslara etki etmez. Sadece can acısıyla kalırsınız. Ancak sauna ile deri yumuşar ve uygulanan masaj hareketleriyle istenen yere temas edilebilir.

Saunanın bu yanlarına ilaveten dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır. İlk olarak sauna güvenilir olmalıdır. Teknik arızlara mahal verecek durumlar yaşanmamalıdır. Olabilir hatalar elbette. O zaman da bu hatalara doğrudan müdahale edecek ekip muhakkak bulunmalıdır. Masaj salonlarında bu ekibin varlığına fazlasıyla dikkat edilmektedir. Canınız bu masaj salonlarına emanet çünkü. Devamında ısı ayarı çok iyi yapılmalıdır. Ortalama sıcaklığın bir tık üstü kadar bir tık altı da sıkıntıdır. Öylesi hararetli bir ortamda uzun süre kalmak inana fenalık getireceğinden ısıya dikkat etmek en iyisi.

Devamında müşterinini kronik bir rahatsızlığı var mı o muhakkak bilinmeli. Çünkü sauna çok sıcak. Ya öncesinde ya sonrasında bir masaj konusu var. Bunlar vücudu yoran şeyler. Eğer kronikte bir kalp, tansiyon hastalığı varsa bunlara dikkat edilmelidir. Masaj salonları bu bilgileri almaya özen göstermektedirler. Ancak unutma söz konusu olur ise müşteri de kesinlikle bu sorunlarını bildirmelidir.

Listing ID: 765f177276bed43

Leave a Reply