istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

MASÖZ TERAPİST BAYAN FİDAN

  • Listed: 11 Nisan 2019 23:59
  • Expires: This ad has expired

Description

istanbulda Masaj ihtiyacı olan tüm profesyonel masaj sevenlere selamlar. Ben Masöz terapist Fidan. Profesyonel bir masözüm. Masaj sektörü içinde uzun yıllardır hizmet veriyorum. Bundan dolayı işinin uzmanı bir masözüm. Tecrübeme rağmen son derece genç ve heyecan doluyum. Siz değerli müşterilerime masaj yapmayı ve onların gizli kalmış yönlerini açığa çıkarmayı seviyorum. Bunun dışında her türlü masajı yapabilecek bir kapasiteye sahibim. Bundan dolayı istediğiniz masaj türünü söylemeniz yeterli oluyor. İşimi yaparken profesyonel davranıyorum. Sizin isteklerinizi de göz önünde bulunduruyorum. Bu yüzden sizi her türlü masaj çeşitlerinde relax şekilde huzurlu ve ağrısız bir gün geçirmenızda yardım edebiliyorum. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorum. İşimi yapmayı çok seviyorum ve kusursuz bir biçimde vücudunuzun tek bir bölgesini dahi atlamadan masaj hizmetini yerini getiriyorum.

Kaliteli Masaj İçin Beni Arayın

Bilgidiğim bir kaç masaj çeşidini sıralamam gerekirse.

  • Thai Masajı
  • Klasik Masaj (İsveç Masajı)
  • Shiatsu Masajı
  • Aromaterapi Masajı

Masajın profesyonel bir şekilde ve tam olarak yapılması şart. Bölgesel rahatlama ya da tüm vücuda yapılan masaj ile bunu gerçekleştirebiliyorum. Bu noktada masaj ortamının son derece önemli olduğunu belirtmek gerekiyor. Bundan dolayı en kaliteli ve ilgi çekici ortamı sizler için hazırladım. Seans yapılacak odada duş ve bir masaj yatağı bulunuyor. Havlu ve peştamallar size özel. Yani temiz ve kaliteli. Bu yüzden hijyen konusunu düşünmenize gerek yok. Yapmanız gereken şey ise masaj yatağına boylu boyunca uzanmak. Sonrasında ben devreye giriyorum. İstediğiniz tüm masaj şekillerini, sizin de taleplerinize göre başarılı bir biçimde yerine getiriyorum. Böylelikle günün yorgunluğundan kurtulmuş oluyorsunuz.

Listing ID: 8175a8b39852df54

Leave a Reply