istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

PENDİK MASAJ SALONU

  • Listed: 13 Nisan 2019 23:16
  • Expires: This ad has expired

Description

istanbul masaj genellikle aynı anda her birey üzerinde çalışan iki terapist ile yan yana masaj masalarında özel bir odada sunulmaktadır. İstanbul masaj spa merkezleri Tam hizmet spa rezervasyonu bir çiftin masaj tipik duş, sıcak küvetleri, uzanmanız alanları ve diğer spa aktivite erişimi içerecektir. Birçok çiftin masaj uygulamaları gibi şampanya, çikolata ve meyve gibi özel imkanlar sunabilir.

Genellikle, oturum istanbul masaj spa merkezi hedeflerinizi gözden geçirmek ve olabilecek herhangi bir soruya cevap için herhangi bir tedavi öncesinde masaj terapisti ile ilk istişare var. Sizin ve masaj ortağı soyunmak ve sizi kaplayan levhalar ile masaj masaları yatmak ise bu noktada, terapist kısa bir süre için odayı terk edecek.

Çiftin masaj kadın masaj tedavisi yararları kendi diğer önemli tanıtmak için harika bir yoldur. istanbul Masaj ile yabancı birçok kişi bunu denemek için isteksiz ama onlar yalnız bunu yapmak zorunda değilsiniz, eğer ikna olabilir. Her iki masaj aynı önceden belirlenen zamanda sona erecek. spa istanbul masaj masaj terapistleri Eğer, oturum sona erdi biliyorum elbise ise odadan, sonra temiz su ile kapıda selamlıyorum sağlar.

istanbul masaj salonları‘nda, iki paket için spa masaj & masaj spa merkezi istanbul bizim özel çiftin odasında şampanya ve çikolata ile başlayan çiftler için bizim nihai romantik spa deneyimi olduğunu. Sonraki Napa Valley üzüm çekirdeği ve doğal sardunya esansiyel yağlar ile 60 dakikalık, tam vücut fırçalayın olduğunu. Hızlı bir duş ve protein enzimleri ile Sonrası Losyon Banyo Gül masja spa merkezleri bir uygulanmasından sonra, sizin ve sevgilisi 30 dakikalık kranial masaj keyfine varacaksınız.

spa merkezi istanbul paketi özel çiftin masaj salonunda şampanya ve çikolata ile başlar ve 60 dakika aromaterapi masajı uçucu yağ seçtikten sonra başlar. Bu spa deneyimi için mükemmel biten sizin ve sevgilisi şımartılmış ve gençleşmek bırakarak, onun iyileşmesi ve restoratif özellikleri için ünlü Noni Juice, kullandığı 60 dakikalık Yüz istanbul masaj spa merkezleriBotanik Meyve vardır. Bir çiftin masaj her zaman için mükemmel bir hediye. Köşede Sevgililer Günü ile, artık senin istanbul masaj spa merkezleri.

Listing ID: 1895a91654744386

Leave a Reply