istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

PROFESYONEL MASAJ SALONU İSTANBUL

  • Listed: 17 Nisan 2019 10:53
  • Expires: This ad has expired

Description

Ülkemizde son dönemlerde istihdam ve hizmet bakından ilgi çeken ve istidamın artmasına yönelik hizmet sunan farklı birçok sektör bulunmaktadır. Bu sektörlerden birisi de masaj sektörüdür. Masaj sektörünün özellikle metropol kentlerde ve tatil kentlerinde çok yaygın olmasının nedeni psikolojik ve fiziksel yorgunluktan kurtulmak isteyen insanların otel ya da tatil köylerinde ki spa merkezlerine masaj uygulaması yaptırtarak dinlenme ve vücutta gevşemeyi sağlamaktır.  Ülkemizde masaj uygulaması yapan spa merkezi ve masaj salonlarında hizmet sunan erkek masörler ve bayan masözler sertifika sahibi insanlardır. Sertifika sahibi insanları istihdam etmekte masaj salonunun ne kadar kurumsal olduğunu gösterir. Kurumsal masaj salonlarının uyguladıkları belirli kurallar vardır. Öncelikle kurumsal salonlarda müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

Daha sonra kaliteli hizmet, uygulanan fiyat politikası, kuruluşun sabit olması müşterinin masaj salonu konusunda tercihi açısında önem arz etmektedir. Masaj salonlarının genel yapısı odalarda bulunan masaj sedyesi, doğal sağlıklı taşlar, farklı karışımlar ile hazırlanan kremler ve jeller, çeşitli havlular bulunmaktadır. Masaj uygulamasın ayrıca salonlarında dışında seyyar masaj uzmanları tarafından ev ve iş yerlerinde de belirli fiyat politikası ile yapılmaktadır. Evde masaj istanbul gibi büyük kentlerde son derece yaygındır, sebebi ise çalışan sayısının bu bölge de çok fazla olmasıdır.

Evde Yapılan Masaj Uygulaması

Evde yapılan masaj uygulamasının salonda yapılan masaj uygulaması ile hiçbir farkı bulunmaktadır. Masaj uygulamasında önemli olan masajın uygulanacağı alan değil, masajı uygulayacak kişinin masaj uygulamasında ki deneyimi çok önemlidir. Ülkemizde sertifika sahibi olmadan seyyar olarak hizmet sunan birçok insan bulunmaktadır. Bu insanların masaj konusundaki genel politikası ise masajın tedavi yöntemi olarak algılanmasıdır. Masaj tedavi yöntemi değildir, masaj tedaviye yardımcı bir yöntem olmuştur.

Evde masaj istanbul bölgesinde olduğu gibi çevre bölgelerde de yaygındır. Nüfus bakımından kalabalık olan istanbul da insanlar uygun ödeme koşulları ile masaj yaptıracağı salonların dışında otellerin spa merkezlerinde de masaj uygulaması belirli seanslar dahilinde haftanın her günü ve her saati uygulama yaptırmaktadır.   Masajın uygulamasının istanbul’da başarı ile yapan spa merkezleri sanat, spor ve siyaset dünyasının seçkin isimlerini de ağırlamaktadır.

Listing ID: 4495a9ac4d11b710

Leave a Reply