istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

THAİ MASAJ UZMANI MASÖZ BAYAN

  • Listed: 11 Mart 2018 17:26
  • Expires: This ad has expired

Description

Thai Masajı bilen istanbul masözleri

ayak-masaj-masöz

İstanbul ve çevresinde sayısız solan masaj hizmeti veriyor, bizde size daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız için bir süredir, yenileme nedeniyle hizmete ara vermiştik ve sonunda yeniden hizmete başladık. Ümraniye masaj salonu yeni yapılanmasıyla yeniden hizmete girdi, yeni uzmanlarımız farklı seçeneklerle hizmetinizde.  Yaşam konforu ve sağlık etkileri ile tercih edilen masaj, insan eli ya da yardımcı materyaller aracılığı ile insan vücudu üzerinde ovma, bası, bası ve friksiyon gibi hareketlerin belli bir düzen içinde belli kurallara uygun olarak uzman terapistler tarafından uygulanmasıdır. İnsan vücudunda fiziksel ve psikolojik bakımdan önemli etkileri olan masaj türlerinden biri olan thai masajı, vücudun doğal dengesini düzenlenmeyi hedeflemektedir. Thai masajı, temel yapısını oluşturan Hint Yoga ve Çin geleneksel tıbbının kurallarının kullanıldığı bu masaj türünde genellikle bası ve germe hareketleri uygulanmaktadır.

Tüm dünyada öncelikle sağlık amaçlı olmak üzere kullanılan masaj uygulamaları kimi zaman lüks ve keyfi bir işlem olarak yapılsa da sağlıklı bir yaşam için önemli bir ihtiyaçtır. Fiziksel olarak değerlendirilmesi ile masaj, masaj terapisti ile masaj alıcısı taraflar arasında bir elektromanyetik enerji değişimi yaratmakta ve masaj alıcısının vücudundaki doğru enerji akışının dengelenmesi sağlanmaktadır. Yaşam enerjisi olarak da adlandırılan bu enerji akışının doğru ve yeterli biçimde gerçekleşmesi ile vücudun kendi kendini onarımı sağlanması desteklenmiş olur.

Thai Masajı Nasıl Uygulanır?

Ucuz masöz bayanlardan kaliteli hizmetler almayı amaçlıyorsanız doğru adrestesiniz. Doğu kökenli bir enerji ve onarım anlayışının sonucu olarak ortaya çıkan thai masajı, zihin, beden ve ruh bütünlüğünde tedavi ve rahatlamaya dayanan bir tür masaj terapisidir. Diğer bir deyiş ile tay masajı terapisi insan bedenini tamamını saran, vücut içinde akan ve vücuda hayat veren elektromanyetik ya da enerjik alanları basınç ya da manipülatif masaj yoluyla tedavi etmeyi kapsar.

Budist öğretilerden önemli ölçüde esinlenerek ortaya çıkmış olan thai masajı akupresür, yoga, zen shiatsu ile yakın biçimde benzerlik göstermektedir. Diğer masaj türlerinden farklı olarak vücut üzerinde belli alanlarda güçlü bası uygulaması ile yapılan tay masajında, uygulanan güç ile vücutta yer alan gerilimi serbest bırakılması sağlanır.

Thai masajı uygulamasında masaj terapistti aynı zamanda vücudu yoga benzeri bir pozisyona getirerek, eklemlerin açılması ve vücuttaki esnemeyi kolaylaştırarak vücudun dinamiklerini harekete geçirir. Yine diğer masaj türleri dışında masaj alan kişinin masaj terapisti ile birlikte ve eşliğinde hareketliliğini de gerektiren thai masajı aynı zamanda insan vücudunda yoga etkilerini de göstermektedir.

Seanslara masaj ile ya da profesyonel masaj yapan profesyonel masöz bayan hizmeti veren personelimizle bir kapanış yaparak günü en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz.

  

276 total views, 1 today

  

Listing ID: 8665aa2ede02c690

Leave a Reply