istanbul masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz, masöz, profesyonel masaj, masaj, istanbul masaj salonları

 

ÜMRANİYE MASAJ SALONU

  • Listed: 9 Nisan 2019 14:21
  • Expires: This ad has expired

Description

Masajdan Önce Sakın Yapmayın

Masaj denince akan sular durur. Vücudu dinlendiren, dinginlik ve canlılık veren, ruhumuza iyi gelen bu kadim uygulama elbette olmazsa olmazımız. Ümraniye masaj ve hatta tümü de sizin hizmetinize hazır bir halde beklemektedir. Masaj salonu denilince kalitesi ile akıllarda yer edinen merkezimizde de hizmetler eksiksiz olarak verilir.

Ucuz masaj salonu arayışında vakit kaybetmeyin. Ücretlerimiz bütçenizi kesinlikle sarsmaz ve hizmetin tam karşılığıdır. Ancak masaj öncesinde sizden asla yapmamanızı isteyeceğimiz şeyler söz konusu olmaktadır. İsterseniz birlikte inceleyelim nelermiş bunlar:

  1. Yemek Yemeyin

Aşırı yağlı yemek, rahatsız hissetmeye neden olur. Tıka basa bir karınla uzanmak zordur. Aynı zamanda uygulanan baskılar sonrasında vücut rahatsızlık hissedebilir, daha da kötüsü mide öz suyu yemek borunuza yükselebilir. istanbul bayan masözler Bazı masajlar yumuşak bazı masajlar daha serttir. Dolayısıyla sert masaj uygulamalarında durum daha dayanılmaz hal alır ve sağlığınızı negatif yönde etkileyen bir durum ortaya çıkabilir.

  1. Alkol Almayın

Böyle yoğun etkiler barındıran bir uygulama öncesinde elbette alkol almanız önerilmez. Alkol zaten vücuda zararlıdır. Üstelik, vücudun hücrelerin yenilenmesine, metabolizmanın hızlanmasına etki eden böylesi faydalı bir uygulama sırasında aslında niyetin aksinde bir davranıştır ki, toksinlerin atılmasına da mani olur. Masaj uygulaması sırasında rahatsızlanma riskinizi doğurur ve sakıncalıdır. istanbul evde masaj deneyimi sunun bütün masözler hangi masajı ne zaman uygulayacağını gayet iyi bilen masözlerdir.

  1. Randevusuz Gelmeyin

Siz o an masaj yaptırmak için hazır olabilirsiniz ancak belki de salon müsait değil. Bu nedenle önceden aramak ve randevu almak en doğru davranış olacaktır. Yok ben şansıma güveniyorum, mutlaka boş bir oda vardır diyorsanız, bu da sizin tercihinize kalmış.

  1. Duş Almadan Gelmeyin

Kimse kötü kokan birine masaj yapmak istemez. Siz de masaj yapılırken kötü kokmak istemezsiniz. Bu durumda duş almanız fayda sağlar. Elbette alamayacak durumda iseniz, salondaki duşları kullanarak hem temizlenebilir, hem de masaj öncesi rahatlayabilirsiniz.

  1. Sağlığınızla İlgili Dürüst Olun

Eğer bir sağlık sorununuz varsa, mutlaka konuyla ilgili masözünüzü, personeli bilgilendirin. Yanlış bilgi, sonrasında telafisi zor sağlık sorunlarına yol açabilir. Bu nedenle sağlık durumunuz ile ilgili net ve açık bilgi vermeniz gerekir.

Listing ID: 2185aeee4bc33b27

Leave a Reply